Similar products
InteractiveDisplay Ricoh D5510, 55 inches, LED Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
199.00 € / 389.21 BGN
InteractiveDisplay LG 65SE3KD-B, 65 inches, IPS Full HD 1920x1080 + HP Stand 55S
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
229.00 € / 447.89 BGN
InteractiveDisplay Panasonic TH-65LFE8E, 65 inches, VA Full HD 1920x1080 + HP Stand 55S
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
229.00 € / 447.89 BGN
InteractiveDisplay LG 65UH5F-B + HP Stand 55S
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
459.00 € / 897.73 BGN
Interactive Display NewLine Trutouch-8618RS + Double Stand, Product Code: 40013
LaptopHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
269.00 € / 526.12 BGN
239.00 € / 467.44 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
379.00 € / 741.26 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32GB SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
| Model | NewLine Trutouch-8618RS + Double Stand |
| Status | Good |
| CPU | ARMv8 A73 x 2 + A53 x 2 ( A53 : 1.05-1.3GHz; A73 : 1.15-1.5GHz) |
| Video Card | Mali-G51MP2 650 MHz |
| Display size | 86 inches (218.44cm) |
| Display technology | LED, Touchscreen |
| Resolution | 3840x2160 pixels |
| Brightness | 370 cd/m2 |
| Contrast | 40001 |
| Front camera | N/A |
| Camera | N/A |
| Optical drive | N/A |
| LAN | N/A |
| WIFI | Wi-Fi |
| Interfaces | HDMI, USB 3.0 |
The product has signs of use or signs of transportation that do not affect its functionality. They are expressed in dark or light spots on the display and/or scratches.
The photos of the refurbished with slight sign of usage products are examples of the model.
The products we offer are second-hand, but of high quality and excellent technical condition, which corresponds to the models as new.
It is available for purchase at a low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the possibility to purchase on lease t and with delivery to any point in Bulgaria.
Condition refurbished with slight sign of usage with 12 months warranty from HOP.BG
Out of stock
