Similar products
LaptopDell Latitude 3420, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
379.00 € / 741.26 BGN
LaptopDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14'' IPS Full HD 1920x1080 with keyboard
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
1059.00 € / 2071.22 BGN
LaptopDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15" IPS 1920x1080 Full HD
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
619.00 € / 1210.66 BGN
LaptopDell Latitude 3420, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
739.00 € / 1445.36 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
AppleiPhone 14 Pro 256GB Gold
- Good
- Refurbished
- Leasing
459.00 € / 897.73 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
| Model | Precision M4800 |
| Status | Excellent |
| CPU | Intel Core i7-4800MQ (6M Cache, up to 3.70 GHz) |
| RAM Memory | 16GB DDR3 |
| Data memory | 320GB HDD |
| Video Card | nVIDIA Quadro K2100M + Intel HD Graphics 4600 |
| Display size | 15.6 inches (39.624cm) |
| Display technology | LCD display |
| Resolution | Full HD 1920x1080 |
| Front camera | Yes |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD - RW |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | VGA, HDMI, USB 3, DisplayPort, eSATA |
| Card reader | Card Reader |
| Manufacturer | Dell |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.



