Similar products
LaptopDell Vostro 5401, i5-1035G1, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
Mobile workstationDell Precision 5540,i7-9850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1000
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
619.00 € / 1210.66 BGN
557.00 € / 1089.40 BGN
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
839.00 € / 1640.94 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
WorkstationHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB , 128GB SSD + 500GB HDD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
209.00 € / 408.77 BGN
188.00 € / 367.70 BGN
MonitorHP EliteDisplay E24 G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
ComputerHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
109.00 € / 213.19 BGN
98.00 € / 191.67 BGN
| Model | Dell Vostro 3300 |
| Class | Ultra portable |
| Status | Excellent |
| CPU | 2.26 GHz Intel® Core i3-350M Processor (3M Cache) |
| Chipset | Intel |
| RAM Memory | 3GB DDR3 SODIMM |
| Data memory | 250GB 7200RPM SATA |
| Video Card | Intel GMA 4500MHD |
| Display size | 13.3 inch |
| Display technology | LED Display |
| Resolution | 1366 x 768 pixels |
| Camera | 2.0 megapixels camera |
| Audio | Integrated |
| Optical drive | DVD+/-RW |
| LAN | Intel 10/100/1000 Gigabit |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 a/g/n |
| Interfaces | 3 x USB; 1 x eSATA |
| Card reader | SD/MMC |
| Weight | 1.94 kg |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
Mobile workstationHP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
1159.00 € / 2266.81 BGN
1043.00 € / 2039.93 BGN
LaptopDell Latitude 5510, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
305.00 € / 596.53 BGN
Mobile workstationHP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
1109.00 € / 2169.02 BGN
998.00 € / 1951.92 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
LaptopHP ProBook 640 G9, i3-1215U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
332.00 € / 649.34 BGN
