Similar products
LaptopDell Latitude 7440, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
609.00 € / 1191.10 BGN
LaptopDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15" IPS 1920x1080 Full HD
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
619.00 € / 1210.66 BGN
LaptopDell Latitude 5580, i5-7300U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
209.00 € / 408.77 BGN
LaptopDell Latitude 3420, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
469.00 € / 917.28 BGN
459.00 € / 897.73 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
209.00 € / 408.77 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
TabletApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
149.00 € / 291.42 BGN
139.00 € / 271.86 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
| Model | XPS 13 9365 |
| Class | Ultrabook |
| Status | Excellent |
| CPU | Intel Core i7-7Y75 (4M, 1.30 GHz, up to 3.60 GHz) |
| RAM Memory | 16GB DDR3 |
| Data memory | 512GB SSD |
| Video Card | Intel UHD Graphics 615 |
| Display size | 13.3" inches (33.78 cm) |
| Display technology | Touch Screen, LED, AHVA |
| Resolution | 3200x1800 QHD+ |
| Front camera | Yes |
| Audio | High Definition Audio |
| LAN | N/A |
| WIFI | Wi-Fi |
| Interfaces | USB 3.0, USB 3.1 / thunderbolt 3 |
| Card reader | Yes |
| Manufacturer | Dell |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.



