Similar products
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
LaptopHP EliteBook X360 1030 G7, i5-10210U, 8GB, 256GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
LaptopHP EliteBook x360 1030 G3, i5-8250U, 8GB, 256GB SSD, Touchscreen 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
249.00 € / 487.00 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G5, i5-7300U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
209.00 € / 408.77 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
289.00 € / 565.23 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
599.00 € / 1171.54 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN
TabletApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
129.00 € / 252.30 BGN
99.00 € / 193.63 BGN
EarphonesApple AirPods MAX 2 Orange Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
| Model | ELITEBOOK 8560P |
| Class | High-end Business Laptop |
| CPU | i5-2540M, 2.6-3.3GHz, C2/T4, 32nm, 35W, 3MB L2 |
| Chipset | Mobile Intel QM67 Express |
| RAM Memory | 4 GB DD3 |
| Data memory | 250 GB SATA |
| Video Card | AMD Radeon HD 7350 |
| Display size | 15.6 (39.62 sm) |
| Display technology | LED backlight |
| Resolution | 1600 x 900 |
| Front camera | 3MP Camera |
| Audio | High Definition Audio, SRS Premium Sound |
| Optical drive | DVD±RW |
| LAN | LAN 10/100/1000 |
| WIFI | N-Wireless 300Mbps |
| Interfaces | USB 2.0/2 x USB 3.0;eSATA;DisplayPort |
| Card reader | MultiMediaCard |
| Bluetooth | Bluetooth 2.1 EDR |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
