Similar products
LaptopHP EliteBook 830 G6, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen 13" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
309.00 € / 604.35 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G6, i5-8265U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
219.00 € / 428.33 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G3, i5-6300U, 16GB, 256GB SSD, 14” Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
199.00 € / 389.21 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
569.00 € / 1112.87 BGN
SmartphoneApple iPhone 17e 256GB White Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Pink
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
459.00 € / 897.73 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 Plus 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
619.00 € / 1210.66 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
| Model | EliteBook 8560w |
| Class | Workstation |
| CPU | Intel Core i7-2670QM (6M Cache, up to 3.10 GHz) |
| RAM Memory | 8GB DDR3 |
| Data memory | 256GB SSD |
| Video Card | nVidia Quadro 2000M, 2GB DDR3 |
| Display size | 15.6" inch (39.62 см) |
| Resolution | 1920 x 1080, Full HD |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD записващо у-во |
| LAN | 10/100/1000Mbps |
| WIFI | 802.11b/g/n |
| Manufacturer | HP |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
