TabletApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
99.00 € / 193.63 BGN
MonitorHP Z27q G3, 27'' IPS QHD 2560x1440
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
229.00 € / 447.89 BGN
206.00 € / 402.90 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
LaptopHP ProBook 440 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 14” HD 1366x768
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
209.00 € / 408.77 BGN
188.00 € / 367.70 BGN
| Model | HP 620 |
| CPU | Intel®Core 2 Duo T6670(2M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB) |
| RAM Memory | 3GB DDR3 |
| Data memory | 320GB SATA |
| Video Card | Intel GMA 4500MHD |
| Display size | 15.6" inch (39.62 см) |
| Resolution | 1366 x 768 pixels HD 16:9 Ready |
| Front camera | 1.3 megapixels |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD rewritable |
| LAN | 10/100/1000mbps |
| Convenient for | Home/Office Computer |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopDell Latitude 7220 Rugged Extreme, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 11,6" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
469.00 € / 917.28 BGN
422.00 € / 825.36 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
359.00 € / 702.14 BGN
323.00 € / 631.73 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
419.00 € / 819.49 BGN
Mobile workstationDell Precision 5530, i7-8850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' UHD 3840x2160, Quadro P1000
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
529.00 € / 1034.63 BGN
476.00 € / 930.98 BGN
МониторDell P3421W, 34" IPS UWQHD 3440x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
399.00 € / 780.38 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
