Similar products
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
439.00 € / 858.61 BGN
395.00 € / 772.55 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G5, i7-8550U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, AMD Radeon RX 540X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
305.00 € / 596.53 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
409.00 € / 799.93 BGN
368.00 € / 719.75 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G3, i5-6300U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
170.00 € / 332.49 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
404.00 € / 790.16 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Touchbar
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
559.00 € / 1093.31 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
MonitorHP EliteDisplay E233, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
79.00 € / 154.51 BGN
71.00 € / 138.86 BGN
LaptopDell Latitude 9420, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
332.00 € / 649.34 BGN
MonitorSamsung S32D850T 32" Quad HD 2560 x 1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
309.00 € / 604.35 BGN
278.00 € / 543.72 BGN
| Model | ProBook 4340s |
| Class | Notebook |
| Status | Excellent |
| CPU | Intel Core i5-3230M(3M Cache, up to 3.20 GHz) |
| Chipset | Intel Chipset |
| RAM Memory | 4GB DDR3 |
| Data memory | 500GB SATA |
| Video Card | built Intel HD Graphics 4000 |
| Display size | 13.1" Inches (32.5sм) |
| Resolution | 1366x768 |
| Front camera | HD web cam |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD-RW |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | HP Wireless |
| Interfaces | USB2.0, USB3.0x3, D-SUB, HDMI |
| Card reader | Card Reader |
| Manufacturer | HP |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
MonitorLenovo ThinkVision T23D-10, 23" IPS WUXGA 1920x1200
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
79.00 € / 154.51 BGN
71.00 € / 138.86 BGN
LaptopHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
MonitorHP E27 G4, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
129.00 € / 252.30 BGN
116.00 € / 226.88 BGN
ComputerHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-8500, 8GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
219.00 € / 428.33 BGN
197.00 € / 385.30 BGN
LaptopHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
350.00 € / 684.54 BGN
