Similar products
LaptopHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
Laptop HP ProBook 440 G9, i3-1215U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
287.00 € / 561.32 BGN
LaptopHP ProBook 650 G8, i3-1115G4, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
350.00 € / 684.54 BGN
LaptopHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
LaptopHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
LaptopHP ProBook 650 G10 Like New, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Like New
- Refurbished
- Leasing
699.00 € / 1367.13 BGN
629.00 € / 1230.22 BGN
MonitorSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
332.00 € / 649.34 BGN
MonitorHP EliteDisplay E273Q, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
179.00 € / 350.09 BGN
161.00 € / 314.89 BGN
MonitorHP Z Display Z24i, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
LaptopHP EliteBook x360 1040 G8 Like New, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Touchscreen 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Like New
- Refurbished
- Leasing
539.00 € / 1054.19 BGN
485.00 € / 948.58 BGN
| Model | ProBook 5320m |
| Class | Business Laptop |
| Status | Like New |
| CPU | Intel Core i5-450M (3M cache, 2.40 GHz) |
| RAM Memory | 4GB DDR3 |
| Data memory | 500GB SATA |
| Video Card | Intel HD Graphics |
| Display size | 13.3 inches |
| Front camera | Web Cam |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | N/A |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| Interfaces | DisplayPort, VGA, LAN, USB 2.0 |
| Card reader | Card Reader |
| Color | Brown |
| Manufacturer | HP |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopMicrosoft Surface Pro 5, i5-7300U, 8GB, 256GB SSD, Touchscreen, 12.3'' IPS 2736 x 1824
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
219.00 € / 428.33 BGN
197.00 € / 385.30 BGN
MonitorHP Z27n, 27'' IPS Quad HD 2560x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
170.00 € / 332.49 BGN
MonitorSamsung S32D850T 32" Quad HD 2560 x 1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
309.00 € / 604.35 BGN
278.00 € / 543.72 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
215.00 € / 420.50 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
350.00 € / 684.54 BGN
