Similar products
LaptopHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G11, Ultra 5-135U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
929.00 € / 1816.97 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
219.00 € / 428.33 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
289.00 € / 565.23 BGN
ComputerApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
849.00 € / 1660.50 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
EarphonesApple AirPods MAX 2 Midnight Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Good
- Refurbished
- Leasing
149.00 € / 291.42 BGN
129.00 € / 252.30 BGN
| Model | Probook 6560B |
| Status | Good |
| CPU | Intel® Core™ i5-2520M (3MB, up to 3.20 GHz) |
| RAM Memory | 4GB DDR3 |
| Data memory | 320GB SATA |
| Video Card | Intel HD Graphics 3000 |
| Display size | 15.60" ( 39.62 cm) |
| Display technology | LED |
| Resolution | 1366x768 HD Ready |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD±RW |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | WIFI 802.11a/b/g/n |
| Interfaces | VGA, USB 2, RS232, RJ-45, Display port, eSATA, IEEE1394a, ExpressCard54 |
| Card reader | Card Reader |
| 3G Module | 3G / SIM card |
| Extras | Comport (RS232); fingerprint sensor |
| Battery | 6-cell battery |
| Weight | 2.50 kg |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Manufacturer | HP |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
