Similar products
NotebookLenovo ThinkPad X1 Carbon (7th gen ), i7-8565U, 16GB, 256GB SSD, 14'' Touchscreen IPS FHD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
999.00 € / 1953.87 BGN
949.00 € / 1856.08 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneApple iPhone 17e 256GB White Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
| Model | T540p |
| Class | Notebook |
| Status | Like New |
| CPU | Intel Core i3-4000M (3M Cache, 2.40 GHz) |
| Chipset | Mobile Intel HM86 Express |
| RAM Memory | 4GB DDR3 @1600 MHz |
| Data memory | 500GB 7200RPM, 16MB Cache, 6Gb/s |
| Video Card | Intel® HD Graphics 4600 |
| Display size | 15.60'' (39.60cm) |
| Display technology | LED backlight |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels Full HD |
| Front camera | webcam |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | SATA CD/DVD±RW |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | WiFi 802.11 a/b/g/n/ |
| Interfaces | VGA, 2xUSB 3, 2xUSB 2, mini DisplayPort |
| Card reader | SD/MMC card |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Color | black |
| Manufacturer | Lenovo |
Представяме на Вашето внимание машина, която разполага с всичко, от което ще имате нужда в ежедневието си.
Лаптопа разполага с Intel i3 процесор от четвърто поколение с работна честота 2.40GHz и 3MB SmartCache, което е предостатъчно за свободното Ви време, а защо не и за бизнес работата Ви.
Машината разполага с 4 GB DDR3 RAM памет с работна честота 1600MHz и с 500GB хард диск, за да имате място за всичките си файлове.
Видео картата на компютъра е вградена Intel HD 4600, която разполага с до 2GB RAM, като ползва системната RAM памет.
Дисплея на машината е с Full HD резолюция и има много ярки и наситени цветове.
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.




