Similar products
LaptopDell Latitude 9510, i7-10710U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
549.00 € / 1073.75 BGN
LaptopDell Latitude 7430, i7-1265U, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
519.00 € / 1015.08 BGN
LaptopDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14'' IPS Full HD 1920x1080 with keyboard
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1109.00 € / 2169.02 BGN
LaptopDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15" IPS 1920x1080 Full HD
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
619.00 € / 1210.66 BGN
LaptopDell Latitude 5500, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
359.00 € / 702.14 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Plus Yellow
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
519.00 € / 1015.08 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB , 1TB SSD, 16" Radeon Pro 5500M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
599.00 € / 1171.54 BGN
569.00 € / 1112.87 BGN
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD+1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
749.00 € / 1464.92 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
| Model | Latitude E6320 |
| Class | Notebook |
| Status | Exelent |
| CPU | Intel® Core™ i3-2310M 3M Cache @ 2.10 GHz |
| Chipset | Mobile Intel QM67 Express |
| RAM Memory | 4GB DDR3 @ 1333MHz |
| Data memory | 250GB SATA |
| Video Card | Intel® HD Graphics 3000 |
| Display size | 13.30" (33.80cm) |
| Display technology | LED backlight |
| Resolution | 1366 x 768 pixels |
| Front camera | Webcam |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD±RW |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | WIFI 802.11a/b/g/n |
| Interfaces | VGA, HDMI, USB 2, eSata |
| Card reader | SD card |
| Bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| Color | dark grey |
| Manufacturer | Dell |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
209.00 € / 408.77 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
539.00 € / 1054.19 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
699.00 € / 1367.13 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8 Like New, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
409.00 € / 799.93 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
129.00 € / 252.30 BGN
