MonitorLenovo ThinkVision T23i-20, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
89.00 € / 174.07 BGN
80.00 € / 156.47 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
LaptopDell Latitude 9410 2-in-1, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" Тъчскрийн, IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
296.00 € / 578.93 BGN
MonitorHP EliteDisplay E231, 23" Full HD 1920 x 1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
59.00 € / 115.39 BGN
53.00 € / 103.66 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
| Model | X250 |
| Class | notebook |
| Status | Exelent |
| CPU | Intel Core i5-5300U (3M Cache, up to 2.90 GHz) |
| RAM Memory | 8GB DDR3L |
| Data memory | 180 GB SATA SSD |
| Video Card | Intel® HD Graphics 5500 |
| Display size | 12.50'' (31.75cm) |
| Display technology | LED backlight |
| Front camera | integrated webcam |
| Audio | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | VGA, 2xUSB 3, mini DisplayPort |
| Card reader | MultiMediaCard, SD Memory Card, SDHC Memory Card, SDXC Memory Card |
| Color | black |
| Manufacturer | Lenovo |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopHP EliteBook 640 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тouchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
789.00 € / 1543.15 BGN
710.00 € / 1388.64 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
569.00 € / 1112.87 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN
ComputerHP EliteDesk 800 G6 USFF, i5-10500T, 16GB, 512GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
MonitorHP 27F, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
159.00 € / 310.98 BGN
143.00 € / 279.68 BGN
MicrosoftSurface Laptop 6 for Business with box, Ultra 5 135H, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.5" IPS 2256 x 1504
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
819.00 € / 1601.82 BGN
737.00 € / 1441.45 BGN




