ᐉ Monitor Samsung SyncMaster S24A850DW (73749) | Nice Prices | Hop.bg
bg
Similar products
1 / 2
MonitorSamsung S32D850T 32'' Quad HD 2560x1440
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
309.00 / 604.35 BGN
1 / 3
MonitorSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
69.00 / 134.95 BGN
Monitor Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Monitor Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Monitor Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050 Monitor Samsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050
1 / 4
MonitorSamsung S22E450, 22" WSXGA+ 1680x1050
Monitor Samsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080 Monitor Samsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080 Monitor Samsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080
1 / 3
MonitorSamsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080
MonitorSamsung C34H890, 34"UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
  • Very Good
Out of stock
Monitor Samsung SyncMaster S24A850DW
Samsung Samsung
Monitor Samsung SyncMaster S24A850DW, Product Code: 73749
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 5.11 / 9.99 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-6%
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
  • Good
-4%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
  • Exelent
-5%
-3%
-3%
Smartphone Apple iPhone 15 Plus 128GB Blue Smartphone Apple iPhone 15 Plus 128GB Blue
1 / 2
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
Model SyncMaster S24A850DW
Class Professional
Status Excellent
Display size 24" inches (60.96 cm)
Display technology LED, Super PLS
Resolution 1920x1200 WUXGA
Brightness 300 cd/m²
Time reaction 5 ms
Contrast 1000:1
Angle 178° H/ 178° V
Interfaces VGA, DisplayPort, DVI, USB 3.0,
Color Black
Manufacturer Samsung
Photos of the refurbished products are exemplary of the model.
We offer the opportunity to buy monitors at checkout and delivery to anywhere in Bulgaria.
Condition refurbished with 12 months warranty from HOP.BG
  • New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
  • Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
  • Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
  • Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
  • Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
  • Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
  • New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
  • For new laptops: 6 months;
  • For used (renovated) laptops: 6 months;
  • For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
  • For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-6%
-23%
Smartphone Samsung Galaxy S23 5G 128GB Green Smartphone Samsung Galaxy S23 5G 128GB Green
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
-7%
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
  • Good
-4%