-5%
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
519.00 € / 1015.08 BGN
489.00 € / 956.40 BGN
-5%
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
-10%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
| Model | UE40JU6670 |
| Status | Excellent |
| Video accelerator | Hawk-M |
| Display size | 40" in |
| Resolution | UHD 3840x2160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 10W + 10W Virtual Surround |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | 2xUSB 2, 1xUSB 3, 4xHDMI |
| Weight | 9.5kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



