ᐉ TV Samsung UE40KU6000 (110637) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV Samsung UE40KU6000
Samsung Samsung
TV Samsung UE40KU6000, Product Code: 110637
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 10.23 / 20.01 BGN
599.00 / 1171.54 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-10%
449.00 / 878.17 BGN
-4%
Smartphone Apple iPhone 15 128GB Green Smartphone Apple iPhone 15 128GB Green
1 / 2
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Green
  • Good
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-6%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
  • Good
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
-6%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black Like New Original Box
  • Like New
Model UE40KU6000
Status Like New
Video accelerator Jazz-L
Display size 40" in
Resolution 4K UHD 3840 x 2160
Brightness 250 cd/m²
Angle 178 V/178 H
Audio 2 x 10 W
LAN Yes
WIFI Yes
Interfaces 2xUSB 2, 3xHDMI, RJ45
Size 60x92x29cm
Weight 7,7 kg
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-10%
Laptop HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
-10%
-4%
1 / 2
-11%
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
-10%