-9%
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
-11%
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
-13%
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
115.00 € / 224.92 BGN
99.00 € / 193.63 BGN
| Model | UE40KU6000 |
| Status | Good |
| Video accelerator | Jazz-L |
| Display size | 40" in |
| Resolution | 4K UHD 3840 x 2160 |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Angle | 178 V/178 H |
| Audio | 2 x 10 W |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | 2xUSB 2, 3xHDMI, RJ45 |
| Size | 60x92x29cm |
| Weight | 7,7 kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock


