-12%
TabletSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
-23%
TabletApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
129.00 € / 252.30 BGN
99.00 € / 193.63 BGN
-10%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
| Model | UE46F6320 |
| Status | Exelent |
| Display size | 46" инча |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Brightness | 250 cd/m2 |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 10W + 10W |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Size | 1065.4 x 704.7 x 306.9mm |
| Weight | 13.50 kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



