ᐉ TV Samsung UE46F6320 (9865188) | Hop.bg
bg
Out of stock
TV Samsung UE46F6320
Samsung Samsung
TV Samsung UE46F6320, Product Code: 9865188
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 15.34 / 30.00 BGN
809.00 / 1582.27 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
389.00 / 760.82 BGN
-10%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
  • Good
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-10%
Laptop HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
  • Excellent
-10%
-5%
Model UE46F6320
Status Exelent
Display size 46" инча
Resolution 1920 x 1080
Brightness 250 cd/m2
Angle 178°H/178°V
Audio 10W + 10W
LAN Yes
WIFI Yes
Interfaces USB 2, HDMI,
Size 1065.4 x 704.7 x 306.9mm
Weight 13.50 kg
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-5%
-2%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
-5%
  • Good
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
LaptopHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080