ᐉ Samsung UE55MU6202KXXH (11010093) | Hop.bg
bg
Out of stock
Samsung UE55MU6202KXXH
Samsung Samsung
Samsung UE55MU6202KXXH, Product Code: 11010093
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 25.56 / 49.99 BGN
890.00 / 1740.69 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Very Good
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
349.00 / 682.58 BGN
-17%
-6%
-7%
Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-12%
Model UE55MU6202KXXH
Status Good
Display size 55" inches ( 139 sm. )
Resolution 4K Ultra HD 3840 x 2160 пиксела
Brightness -
Angle -
Audio 2x 10W Dolby Digital Plus
LAN Ethernet LAN
WIFI Wireless
Interfaces 3x HDMI, 2x USB
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-7%
-5%
-7%
1 / 3
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
  • Good
-5%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
  • Good
-20%