-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
-23%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
-5%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
179.00 € / 350.09 BGN
| Model | UE55MU6202KXXH |
| Status | Good |
| Display size | 55" inches ( 139 sm. ) |
| Resolution | 4K Ultra HD 3840 x 2160 пиксела |
| Brightness | - |
| Angle | - |
| Audio | 2x 10W Dolby Digital Plus |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | Wireless |
| Interfaces | 3x HDMI, 2x USB |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
