SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
129.00 € / 252.30 BGN
119.00 € / 232.74 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Like New Original box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
779.00 € / 1523.59 BGN
749.00 € / 1464.92 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
739.00 € / 1445.36 BGN
| Model | DOOGEE DG310 (VOYAGER2) |
| Class | Smarthphone |
| Status | Very Good |
| CPU | четириядрен процесор на 1,3 GHz |
| Chipset | МТ6582 |
| RAM Memory | 1 GB |
| Memory | 8 GB за снимки и приложения |
| Card slot | microSD, поддръжa до 32GB |
| Display size | 5 inch |
| Display technology | LCD |
| Front camera | 2 мегапиксела |
| Camera | 5 мегапиксела |
| Audio | 3.5mm аудио изход |
| WIFI | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| 3G Module | 3G мрежа, със скорост на връзката до 7,2 Mbps. |
| GSM - SIM | 1 стандартна + 1 micro sim карта |
| Battery | 2200 mAh |
| Bluetooth | Bluetooth 2.0 |
| Sim card | 2 СИМ КАРТИ |
| Information | Android 4.4 |
Още на пръв поглед се забелязва елегантният дизайн на DG310 – смесица от красив външен вид и приемливо-балансирана производителност, моделът впечатлява едновременно с параметри и стил. Дисплеят е 5 инчов LCD, с IPS матрица, производство на марката LG.
Смартфонът разполага с мощен четириядрен процесор, работещ на 1,3 GHz тактова честота, модел МТ6582. Камерата е 2 мегапиксела, операционната система е Андроид, версия 4.4. Батерията е 2200 mAh, което ще ви позволи да говорите между 4 и 6 часа, а в режим на стендбай смартфонът ще издържи 160-220 часа. Оперативната памет е 1 GB , а мястото за съхранение на информация е 8 GB, като производителите са сложили и слот за допълнитена памет.
DG310 е съвкупност от стилен дизайн, качествена изработка и добри технически спецификации, които ще ви позволят да се насладите на работата с красив и удобен смартфон.
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
