Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1199.00 € / 2345.04 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1199.00 € / 2345.04 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A54 5G 128GB Graphite
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
199.00 € / 389.21 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
299.00 € / 584.79 BGN
LaptopDell Latitude 5420, i3-1125G4, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
269.00 € / 526.12 BGN
242.00 € / 473.31 BGN
MicrosoftSurface Laptop Studio (Model 1964) is a 2-in-1, i7-11370H, 32GB, 1TB SSD, Touchscreen, 14.4" IPS 2400 x 1600, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1269.00 € / 2481.95 BGN
1142.00 € / 2233.56 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8 Like New, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.91 € / 860.39 BGN
395.00 € / 772.55 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
379.00 € / 741.26 BGN
341.00 € / 666.94 BGN
ComputerLenovo ThinkCentre M700 SFF, i3-6100, 8GB, 500GB HDD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
| Model | Galaxy Ace 3 |
| Class | Smartphone |
| Status | Excellent |
| CPU | Dual-core 1.2 GHz Krait |
| Chipset | Qualcomm MSM8930 Snapdragon 400 |
| RAM Memory | 1GB RAM |
| Memory | 8GB Storage |
| Video accelerator | Adreno 305 |
| Display size | 4" inches (10.00 sm) |
| Display technology | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Front camera | VGA |
| Camera | 5 MP, f/2.6, autofocus, LED flash |
| WIFI | Wi-Fi (802.11a/b/g/n) |
| GSM - SIM | Single SIM (Micro-SIM) |
| Bluetooth | v4.0, A2DP |
| Manufacturer | Samsung |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
SmartphoneSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
MonitorHP EliteDisplay E233, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
79.00 € / 154.51 BGN
71.00 € / 138.86 BGN
WorkstationDell Precision 5820 Tower, W-2102, 32GB, 512GB SSD, FirePro WX2100
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
469.00 € / 917.28 BGN
422.00 € / 825.36 BGN
WorkstationHP Z420 Tower, E5-2650, 16GB, 128GB SSD + 500GB HDD, Nvidia GT640
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
209.00 € / 408.77 BGN
188.00 € / 367.70 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
289.00 € / 565.23 BGN
260.00 € / 508.52 BGN




