Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1199.00 € / 2345.04 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
299.00 € / 584.79 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A40 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
89.00 € / 174.07 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
115.00 € / 224.92 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A52s 5G 125GB Awesome Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
119.00 € / 232.74 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G5, i5-7300U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
219.00 € / 428.33 BGN
197.00 € / 385.30 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G6
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
319.00 € / 623.91 BGN
287.00 € / 561.32 BGN
Mobile WorkstationHP ZBook 14u G6, i7-8565U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080, Radeon Pro WX3200
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
359.00 € / 702.14 BGN
323.00 € / 631.73 BGN
ComputerDell OptiPlex 3060 SFF, i5-8500, 8GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
219.00 € / 428.33 BGN
197.00 € / 385.30 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 128GB Midnight
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
249.00 € / 487.00 BGN
229.00 € / 447.89 BGN
| Model | Galaxy S10e |
| Class | Smartphone |
| Status | Good |
| CPU | Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Chipset | Exynos 9820 Octa (8 nm) |
| RAM Memory | 6GB |
| Data memory | 128GB |
| Video accelerator | Mali-G76 MP12 |
| Display size | 5.8 inches (14.73cm) |
| Display technology | Dynamic AMOLED, HDR10+ |
| Resolution | 1080 x 2280 |
| Front camera | 10 MP, Dual video call, Auto-HDR |
| Camera | 12 MP, LED flash, auto-HDR, panorama |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Card reader | microSDXC |
| 3G Module | Yes |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| Sim card | Nano SIM |
| Color | Blue |
| Manufacturer | Samsung |
The product has signs of use or signs of transportation that do not affect its functionality. They are expressed in dark or light spots on the display and/or scratches.
The photos of the refurbished with slight sign of usage products are examples of the model.
The products we offer are second-hand, but of high quality and excellent technical condition, which corresponds to the models as new.
It is available for purchase at a low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the possibility to purchase on lease t and with delivery to any point in Bulgaria.
Condition refurbished with slight sign of usage with 6 months warranty from HOP.BG
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
Mobile WorkstationDell Precision 3561, i7-11850H, 32GB, 1TB SSD,15.6'' IPS Full HD 1920x1080, Quadro T600
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
569.00 € / 1112.87 BGN
512.00 € / 1001.38 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
859.00 € / 1680.06 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
ComputerFujitsu Esprimo D556 SFF, i7-7700, 16GB, 512GB SSD, GeForce GTX 745
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
309.00 € / 604.35 BGN
278.00 € / 543.72 BGN
LaptopHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i7-1365U, 32GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1019.00 € / 1992.99 BGN
917.00 € / 1793.50 BGN
MonitorLenovo ThinkVision T23i-20, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
89.00 € / 174.07 BGN
80.00 € / 156.47 BGN


