Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
169.00 € / 330.54 BGN
119.00 € / 232.74 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S24 Plus 5G 256GB Onyx Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 1TB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
859.00 € / 1680.06 BGN
819.00 € / 1601.82 BGN
MonitorDell UltraSharp U2719D, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
159.00 € / 310.98 BGN
143.00 € / 279.68 BGN
EarphonesApple AirPods MAX 2 Orange Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
539.00 € / 1054.19 BGN
519.00 € / 1015.08 BGN
EarphonesApple AirPods MAX 2 Midnight Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
| Model | Galaxy S4 |
| Class | Smartphone |
| Status | Like New |
| CPU | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A15 & 4x1.2 GHz Cortex-A7) |
| Chipset | Exynos 5410 Octa |
| RAM Memory | 2GB |
| Data memory | 16GB |
| Video accelerator | PowerVR SGX544MP3 |
| Video Card | built |
| Display size | 5'' inches (68.9cm) |
| Display technology | Super AMOLED |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Front camera | 2 MP |
| Camera | 13 MP, AF |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Card reader | microSD, up to 64 GB |
| 3G Module | 3G / SIM card |
| GSM - SIM | Micro-SIM |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0, A2DP, EDR, LE, aptX |
| Sim card | Micro-SIM |
| Manufacturer | Samsung |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1199.00 € / 2345.04 BGN
1149.00 € / 2247.25 BGN
TabletApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
139.00 € / 271.86 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
379.00 € / 741.26 BGN
341.00 € / 666.94 BGN
MonitorLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
134.00 € / 262.08 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
