Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy A33 5G 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A52s 5G 125GB Awesome Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
119.00 € / 232.74 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
249.00 € / 487.00 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
299.00 € / 584.79 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
639.00 € / 1249.78 BGN
579.00 € / 1132.43 BGN
ComputerApple iMac 27'' A1419 (Late 2015) Silver, i5-6500, 32GB, 24 SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon R9 M390
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
MonitorSamsung S27E450D, 27" Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
109.00 € / 213.19 BGN
98.00 € / 191.67 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
| Model | S4 mini |
| Status | Excellent |
| CPU | Dual-core 1.7 GHz Krait 300 |
| Chipset | Qualcomm MSM8930AB Snapdragon 400 (28 nm) |
| RAM Memory | 1.5GB |
| Memory | 8GB |
| Card slot | microSD, up to 64 GB |
| Video accelerator | Adreno 305 |
| Display size | 4.3'' inches (10.92cm) |
| Display technology | Super AMOLED |
| Resolution | 540 x 960 |
| Front camera | 1.9 MP |
| Camera | 8 MP, f/2.6, AF |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| 3G Module | 3G / LTE |
| Size | 124.6 x 61.3 x 8.9 mm |
| Battery | Li-Ion 1900 mAh |
| Weight | 107 g |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, EDR, LE, aptX |
| Sim card | Micro-SIM |
| Color | Gray |
| Manufacturer | Samsung |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
SmartphoneSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Like New Original box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
799.00 € / 1562.71 BGN
779.00 € / 1523.59 BGN
LaptopPanasonic Toughbook CF-MX4, i5-5300U, 8GB, 256GB SSD, Touchscreen, 12.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
139.00 € / 271.86 BGN
125.00 € / 244.48 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
469.00 € / 917.28 BGN
459.00 € / 897.73 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 64GB White
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
215.00 € / 420.50 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
549.00 € / 1073.75 BGN
499.00 € / 975.96 BGN


