Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
289.00 € / 565.23 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A52s 5G 125GB Awesome Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
119.00 € / 232.74 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S24 Plus 5G 256GB Onyx Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S22 Ultra 5G 128GB Phantom Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
339.00 € / 663.03 BGN
ComputerApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
849.00 € / 1660.50 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
EarphonesApple AirPods MAX 2 Orange Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
EarphonesApple AirPods MAX 2 Midnight Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
459.00 € / 897.73 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
209.00 € / 408.77 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
| Model | G800F |
| Class | smartphone |
| Status | Excellent |
| CPU | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7 |
| Chipset | Exynos 3470 Quad |
| RAM Memory | 1.5 GB RAM |
| Memory | 16GB |
| Card slot | microSD, up to 64 GB |
| Video accelerator | Mali-400MP4 |
| Display size | 4.50'' (11.43cm) |
| Display technology | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Resolution | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~326 ppi density) |
| Front camera | 2.1 MP |
| Camera | 8 MP, f/2.4, 31mm, AF |
| WIFI | WiFi 802.11 a/b/g/n, dual-band |
| 3G Module | 3G / SIM card |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0, A2DP, EDR, LE, aptX |
| Sim card | Micro-SIM |
| Color | Charcoal Black |
| Manufacturer | Samsung |
Used Samsung Galaxy S5 mini smartphone.
Small, convenient, fast - qualities that make it an excellent helper in your everyday life.
The model has a removable battery of 2100mAh and is enough for one business day.
Equipped with an 8MP photo and video camera with a 1080p resolution of 30 frames.
1.5GB of memory and 16GB space for 16GB files and applications, and a memory card expansion slot.
Dust and moisture proof - IP67 and sturdy housing.
Sufficiently good parameters for its low cost and the opportunities offered by Samsung with this product.
The product has cosmetic flaws that do not compromise its functionality - traces of use on the body and screen.
It is offered for purchase online or physically in our showrooms - Sofia, Pleven, Rousse, Varna.
Condition REFUND with 6-month warranty from HOP.BG
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 256GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
389.00 € / 760.82 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
599.00 € / 1171.54 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
509.00 € / 995.52 BGN
489.00 € / 956.40 BGN
SmartphoneApple iPhone 17e 256GB White Like New Original Box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN


