Similar products
TabletSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
TabletSamsung Galaxy Tab Active 4 8.0 (2014) Wi-Fi+LTE 16GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
99.00 € / 193.63 BGN
TabletSamsung Galaxy Tab S4 10.5, 64GB, SM-T835 Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
199.00 € / 389.21 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Like New Original box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
779.00 € / 1523.59 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
EarphonesApple AirPods MAX 2 Orange Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
| Model | Galaxy Tab Active, SM-T365 |
| Class | Business |
| Status | Like New |
| CPU | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 400 |
| RAM Memory | 1.5GB |
| Memory | 16GB for files and apps |
| Card slot | microSD, up to 64 GB |
| Video accelerator | Adreno 305 |
| Display size | 8'' inches (20.32sm) |
| Display technology | LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Resolution | 800 x 1280 pixels |
| Front camera | 1.2MP |
| Camera | 3.15 MP, autofocus, LED flash |
| Audio | 3.5mm jack, stereo speakers, Vibration; MP3, WAV ringtones |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Module | 3G / 4G |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Sim card | Micro SIM |
| Color | Titanium Green |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.


