Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
229.00 € / 447.89 BGN
119.00 € / 232.74 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
115.00 € / 224.92 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S25 Ultra 5G 256GB Titanium Gray Like New Original box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
799.00 € / 1562.71 BGN
779.00 € / 1523.59 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A33 5G 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
279.00 € / 545.68 BGN
251.00 € / 490.91 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite, Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
389.00 € / 760.82 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
419.00 € / 819.49 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 Pro MAX 256GB Graphite
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
319.00 € / 623.91 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
| Model | Galaxy S5 |
| Class | Smartphone |
| Status | Exelent |
| CPU | Четириядрен 2,50GHz Krait 400 |
| Chipset | Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801 |
| RAM Memory | 2GB |
| Memory | 16GB |
| Card slot | YES |
| Video accelerator | Adreno 330 |
| Display size | 5.1 inches |
| Display technology | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Front camera | 2 MP, f/2.4, 22mm, 1080p@30fps, dual video call |
| Camera | 16 MP, f/2.2, 31mm, phase detection autofocus, LED flash |
| Audio | 3.5mm |
| WIFI | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Card reader | Card Reader |
| 3G Module | 3G / SIM card |
| GSM - SIM | micro SIM карта |
| Weight | 0.145 kg |
| Bluetooth | Bluetooth v4.0, A2DP, EDR, LE, apt-X |
| Information | Verizon unlocked |
| Manufacturer | Samsung |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Green
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
419.00 € / 819.49 BGN
LaptopDell Latitude 7420, i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS UHD 3840x2160
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
404.00 € / 790.16 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
369.00 € / 721.70 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
