Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
299.00 € / 584.79 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1199.00 € / 2345.04 BGN
1149.00 € / 2247.25 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
289.00 € / 565.23 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 1TB SSD, 14.2' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
779.00 € / 1523.59 BGN
729.00 € / 1425.80 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite, Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
389.00 € / 760.82 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
699.00 € / 1367.13 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
399.00 € / 780.38 BGN
369.00 € / 721.70 BGN
Mobile WorkstationDell Precision 3561, i7-11850H, 32GB, 1TB SSD,15.6'' IPS Full HD 1920x1080, Quadro T600
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
569.00 € / 1112.87 BGN
512.00 € / 1001.38 BGN
| Model | Galaxy A32 (SM-A325F) |
| Class | Smartphone |
| Status | Very Good |
| CPU | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Chipset | Mediatek MT6769V/CU Helio G80 (12 nm) |
| RAM Memory | 4GB |
| Data memory | 128GB |
| Video accelerator | Mali-G52 MC2 |
| Video Card | built |
| Display size | 6.4 inches (16.25cm) |
| Display technology | Super AMOLED |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Front camera | 20 MP (wide) |
| Camera | 64 MP (wide), PDAF + 8 MP (ultrawide) + 5 MP (macro) + 5 MP (depth) |
| Card reader | Yes |
| 3G Module | 3G / SIM card |
| GSM - SIM | nano SIM |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Color | Awesome Black |
| Manufacturer | Samsung |
The product has minimal signs of use, not affecting its functionality. They are expressed in light or dark spots of small size or barely noticeable scratches on the display, visible only when the screen is turned off.
Product photos are exemplary of the model.
The products we offer are second-hand, but of high quality and excellent technical condition, which corresponds to the models as new.
It is available for purchase at a low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the possibility to purchase on lease and with delivery to any point in Bulgaria.
Condition refurbished with 6 months warranty from HOP.BG
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
TabletApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
99.00 € / 193.63 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 mini 64GB Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
199.00 € / 389.21 BGN
189.00 € / 369.65 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Green
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
419.00 € / 819.49 BGN
TabletApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
129.00 € / 252.30 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
439.00 € / 858.61 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
