Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
459.00 € / 897.73 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 12 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 500GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1049.00 € / 2051.67 лв.
999.00 € / 1953.87 лв.
| Модел: | iPhone 17 Pro Max |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Шестядрен (2x4.26 GHz + 4xX.X GHz) |
| РАМ памет: | 12GB |
| Памет за данни: | 256GB |
| Видео карта: | Apple GPU (6-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 6.9 инча (17.53см) |
| Технология на дисплея: | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Резолюция на дисплея: | 1320x2868 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~460 ppi |
| Предна камера: | 18 MP multi-aspect, f/1.9, 20mm (ultrawide), PDAF, SL 3D, (depth/biometrics sensor) |
| Камера: | 48 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.28", 1.22µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS + 48 MP, f/2.8, 100mm (periscope telephoto), 1/2.55", 0.7µm, PDAF, 3D sensor‑shift OIS, 4x optical zoom + 48 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 0.7µm, PDAF, TOF 3D LiDAR scanner (depth) |
| WIFI: | Wi-Fi |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / 4G / 5G / SIM card |
| Батерия: | 4823 mAh |
| Тегло: | 233 гр. |
| Bluetooth: | 6.0, A2DP, LE |
| Сим карта: | Nano-SIM + eSIM + eSIM |
| Цвят: | Deep Blue |
| Производител | Apple |
| Гаранция: | 12 месеца |
Продукта е като нов и неразопакован.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
129.00 € / 252.30 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
939.00 € / 1836.52 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.


