Подобни продукти
ЛаптопApple MacBook Pro A1990 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 15.4'' Retina 2880x1800, Radeon Pro 560, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Silver, i5-1038NG7, 16GB, 1TB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 1TB SSD, 14'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
819.00 € / 1601.82 лв.
ЛаптопApple MacBook Air A1932 (2018) Space Gray, i5-8210Y, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
Работна станцияHP Z640 Tower, Xeon E5-1630 V3, 16GB, 512GB SSD, Quadro M4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
319.00 € / 623.91 лв.
287.00 € / 561.32 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Starlight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i5-8350U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
| Модел: | MacBook Pro 11.5 A1398 (Mid 2015) |
| Клас: | Професионален |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core i7-4870HQ (6M, 2.50 GHz, до 3.70 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR3 |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | AMD Radeon R9 M370 (128-bit, 2GB GDDR5) |
| Размер на дисплея: | 15.4 инча (39.12см) |
| Технология на дисплея: | LED, Retina |
| Резолюция на дисплея: | 2880x1800 |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | няма |
| LAN: | няма |
| WIFI: | 802.11ac Wi-Fi |
| Интерфейси: | HDMI, USB 3.0, Thunderbolt 2 |
| Четец за карти: | Да |
| Bluetooth: | 4.0 |
| Производител | Apple |
Продуктът е с минимални следи от употреба, невлияещи на функционалността му. Изразяват се в светли или тъмни петънца с малки размери или едва забележими драскотини по дисплея, видими само, когато екранът е изключен.
Снимките на продуктите са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на лаптопи MacBook на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН (-) с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A3000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
1109.00 € / 2169.02 лв.
998.00 € / 1951.92 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
404.00 € / 790.16 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
МониторDell UltraSharp U2312M, 23" e-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i5-8365U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
319.00 € / 623.91 лв.
287.00 € / 561.32 лв.




