Подобни продукти
ЛаптопLenovo ThinkPad T480
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
239.00 € / 467.44 лв.
ЛаптопLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопLenovo ThinkPad X13 Gen 2, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, W-11955M, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS UHD 3840x2160, Nvidia RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1259.00 € / 2462.39 лв.
1133.00 € / 2215.96 лв.
МониторHP E24I G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.
МониторFujitsu B27-9TE, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
107.00 € / 209.27 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
109.00 € / 213.19 лв.
98.00 € / 191.67 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
| Модел: | Lenovo T61 |
| Клас: | Лаптоп |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Core2 Duo T7300 2.00 GHz ,4 MB L2 |
| Чипсет: | Mobile Intel GM965 Express |
| РАМ памет: | 4GB DDR2 667MHz |
| Памет за данни: | 160GB SATA |
| Видео карта: | NVIDIA Quadro NVS 140M |
| Размер на дисплея: | 14"(35.8 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 1680 X 1050 (HD+) |
| Аудио: | High Definition Audio |
| Оптично устройство: | DVD |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n |
| Интерфейси: | 3 x USB 2, 1 x VGA, 1 x modem, 1 x network - Ethernet, 1 x docking port , firewire port, |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Цвят: | черен |
| Производител | Lenovo |
Страхотен бюджетен лаптоп с голяма издръжливост и магнезиево шаси.Страхотен класически дизайн от Леново с висока разделителна способност на матрицата.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Lavender
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Laptop 6 в опаковка, Ultra 5 135H, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.5" IPS 2256 x 1504
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
819.00 € / 1601.82 лв.
737.00 € / 1441.45 лв.
МониторHP EliteDisplay E243i, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.




