ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
469.00 € / 917.28 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
| Модел: | LG 49UH620V |
| Статус на продукта: | Добър |
| Размер на дисплея: | 49" ( 123.1 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела(4K, UltraHD ) |
| Яркост: | 390 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 2 x 10 W (Ultra Surround) |
| LAN: | Ethernet RJ45 |
| WIFI: | 802.11a/b/g/n |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, USB 2, USB 2, |
| Екстри: | USB, Ethernet RJ45, HDMI 2.0, Satellite In, AV Composite In, AV Component In, Optical Audio Out, 3.5 mm Audio Out, RS232, Antenna, CI |
| Размери: | 1108 x 657 x 81.5 mm |
| Тегло: | 11.7 kg |
| Цвят: | Черен |
| Производител | LG |
Аутлет телевизор LG 49UH620V.
Смарт телевизор с високо качество на картината, 4K резолюция, IPS матрица, широк зрителен ъгъл и технология HDR Pro, осигуряваща по-ярки и цветни изображения. С четириядрен процесор, отговарящ за бързата обработка на всеки вид съдържание или приложение.
LG 49UH620V може да свържете с интернет чрез вградения безжичен модул или през LAN порта. Наличен е LG Smart World, от където може да теглите различни и полезни за вас приложения. Моделът е и с HID поддръжка, която ви дава възможност да свържете клавиатура или мишка за по-добро и по-бързо сърфиране.
Телевизорът разполага и с полезни функции за споделяне на екрана на съвместими модели устройства (таблети, смартфони) - Wi-Di (Wireless Display) и технологията Miracast. Функцията DLNA - позволява да предавате филми или друго съдържание директно от компютъра си.
Оборудван с 20W вградени високоговорители, с ясен звук благодарение на технологията Clear Voice III и режим Smart Sound, който позволява да адаптирате звука в зависимост от това, което гледате.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София,6левен, Русе, Варна.
Състояние АУТЛЕТ с 24 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
