Out of stock
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
-20%
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD+1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-11%
EarphonesApple AirPods MAX 2 Midnight Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
399.00 € / 780.38 BGN
369.00 € / 721.70 BGN
| Model | LG 49UH620V |
| Status | Exelent |
| Display size | 49" ( 123.1 cm) |
| Resolution | 3840 x 2160 пиксела(4K, UltraHD ) |
| Brightness | 390 cd/m² |
| Angle | 178 ° / 178 ° |
| Audio | 2 x 10 W (Ultra Surround) |
| LAN | Ethernet RJ45 |
| WIFI | 802.11a/b/g/n |
| Interfaces | HDMI, USB 2, USB 2, USB 2, |
| Extras | USB, Ethernet RJ45, HDMI 2.0, Satellite In, AV Composite In, AV Component In, Optical Audio Out, 3.5 mm Audio Out, RS232, Antenna, CI |
| Size | 1108 x 657 x 81.5 mm |
| Weight | 11.7 kg |
| Color | Black |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
