СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019), i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
| Модел: | UE49KU6500 |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 49'' инча(124.5 cm) |
| Резолюция на дисплея: | 4K UHD 3840 x 2160 |
| Яркост: | . |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2x10W |
| LAN: | ДА |
| WIFI: | ДА |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | Аналогов, DVB-T/C, DVB-S2, CI+, HbbTV ,3хHDMI,2xUSB 2.0,Wifi,браузер,youtube,Smart HUB, Bluetooth |
| Размери: | 1096.3 x 639.4 x 104.0 мм |
| Тегло: | 16,5 kg |
| Информация: | Енергиен клас А |
| Производител | Samsung |
Самсунг UE49KU6500 е смарт телевизор от 6-та серия. Извитият му екран позволява да се гледа от различни ъгли без да се губи нищо от погледа ви. Телевизорът разполага с множество вградени тунери и ВИСОКА 4К резолюция. Всичко това се управлява от новата система на Samsung Смарт Tizen за максимално бързо действие на телевизора.
ЛаптопHP EliteBook 840 G9, i5-1235U, 16GB, 256GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
377.00 € / 737.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
251.00 € / 490.91 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
589.00 € / 1151.98 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
