МониторHP 27F, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
МониторPhilips 275E2, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
629.00 € / 1230.22 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
| Модел: | DG 580 (KISS ME) White |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | четириядрен процесор, Cortex A7 1,3Ghz |
| Чипсет: | MT6582 |
| РАМ памет: | 1 GB |
| Памет: | 8 GB за файлове и приложения |
| Слот за карта: | microSD, с капацитет до 32 GB |
| Размер на дисплея: | 5,5 инча |
| Технология на дисплея: | Тъч скрийн IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 960 x 540 пиксела |
| Предна камера: | 8.0 мегапиксела камера |
| Камера: | 8.0 мегапиксела с автофокус и светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| 3G Модул: | 3G мрежа, със скорост на връзката до 21 Mbps. |
| GSM - SIM: | 1 стандартна + 1 micro sim карта |
| Размери: | 158 x 78.5 x 5.5mm |
| Батерия: | 2500mAh |
| Тегло: | 140 гр |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Сим карта: | 2 СИМ КАРТИ |
| Слот: | microSD, поддръжa до 32GB |
| Цвят: | БЯЛ |
| Информация: | Android 4.4 |
| Производител | DOOGEE |
Една съвсем нова ера в прехвърлянето на информация от един телефон на друг. Чрез простичко докосване на диплея на двете устройства, трансферирането никога не е било толкова лесно, като е с DG 580.
Телефонът се отличава с 5,5 инча дисплей, с IPS матрица. Резолюцията е 960 на 540 пиксела и е предпоставка за отлична картина наситени цветове.
С 5,5-те си милиметра DG 580 се нарежда сред най-тънките телефони от серията DOGEE. Снабден е с два слота за сим карти, поддърна 3G мобилна връзка, до 21 Mbps. Операционната ситема е Android 4.4 Kit Kat.
Впечатляващото за модел са камерите. DG 580 разполага със задна 8 мегапикселова камера, с двойна светкавица, която спомага за по-добър баланс на цветовете, но и със същия капацитет предна камера с широкоъгълен спектър за още по-широк обхват на снимката.
Смартфонът разполага с четириядрен процесор, Cortex A7. Вградената памет е 16 GB, а оперативната памет е 1 GB. Има възможност за карта памет, до 32 GB капацитет.
Като допълнителна фукция може да се спомене, че с DG 580 може да приемете обаждане само като доближите смартфона до ухото си или да отхвърлите разговор с едно просто завъртане. Смартфонът разполага и със задължителните Bluetooth, FM радио и вграден GPS модул.
Батерията е с 2500 mAh, което е режим на разговори е 360 минути, а в стендбай режим – 120 часа.
Кутията съдържа батерия, кабел за компютър, зарядно устройство, книжка с инструкции и скрийн-протектор.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонApple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопMicrosoft Surface Pro 5, i5-7300U, 8GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 12.3'' IPS 2736 x 1824
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 14" Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
