Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy A55 5G 128GB Iceblue
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
249.00 € / 487.00 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A53 5G 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
159.00 € / 310.98 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A52s 5G 125GB Awesome Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
119.00 € / 232.74 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Lavender
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy A42 128GB Prism Dot Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
129.00 € / 252.30 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
369.00 € / 721.70 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
299.00 € / 584.79 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
749.00 € / 1464.92 BGN
699.00 € / 1367.13 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
389.00 € / 760.82 BGN
350.00 € / 684.54 BGN
ComputerApple iMac 27" A1419 (Late 2013) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
369.00 € / 721.70 BGN
| Model | Galaxy A41 SM-A426B |
| Class | Smartphone |
| Status | Exelent |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Chipset | Qualcomm SM7225 Snapdragon 750 5G (8 nm) |
| RAM Memory | 4GB |
| Data memory | 128GB |
| Video accelerator | Adreno 619 |
| Video Card | built |
| Display size | 6.6 inches (16.76cm) |
| Display technology | Super AMOLED |
| Resolution | 720 x 1600 |
| Front camera | 20 MP |
| Camera | 48 MP (wide) + 8 MP (ultrawide), PDAF, HDR, LED flash, panorama |
| Card reader | Yes |
| 3G Module | 5G / SIM card |
| GSM - SIM | nano SIM |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Color | Prism Dot Black |
| Manufacturer | Samsung |
Photographs of refurbished products are representative of the model.
The products we offer are second-hand, but of high quality and excellent technical condition, which corresponds to the models as new.
It is available for purchase at a low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the possibility to purchase on lease and with delivery to any point in Bulgaria.
Condition refurbished with 6 months warranty from HOP.BG
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy A42 128GB Prism Dot Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
129.00 € / 252.30 BGN
Mobile workstationLenovo Thinkpad P1 Gen 2, i7-9750H, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia Quadro T1000
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
539.00 € / 1054.19 BGN
485.00 € / 948.58 BGN
MonitorPhilips 275E2, 27" IPS QHD 2560x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
159.00 € / 310.98 BGN
143.00 € / 279.68 BGN
LaptopDell Latitude 5580, i5-6300U, 16GB, 256GB SSD, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
229.00 € / 447.89 BGN
206.00 € / 402.90 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
379.00 € / 741.26 BGN
341.00 € / 666.94 BGN
LaptopHP EliteBook 640 G11, Ultra 5 135U, 16GB, 512GB SSD, Тouchscreen, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
789.00 € / 1543.15 BGN
710.00 € / 1388.64 BGN


