Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A33 5G 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A32 128GB Awesome Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
139.00 € / 271.86 BGN
LaptopDell Latitude E5570, i5-6440HQ, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
239.00 € / 467.44 BGN
215.00 € / 420.50 BGN
LaptopDell Latitude 9520, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
549.00 € / 1073.75 BGN
494.00 € / 966.18 BGN
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
839.00 € / 1640.94 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
MonitorHP EliteDisplay E273, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
109.00 € / 213.19 BGN
98.00 € / 191.67 BGN
КомпютърDell OptiPlex 7020 USFF, i5-14500T, 16GB, 512GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
729.00 € / 1425.80 BGN
656.00 € / 1283.02 BGN
| Model | Galaxy S20 FE |
| Class | Smartphone |
| Status | Excellent |
| CPU | Octa-core (1x2.84 GHz Cortex-A77 & 3x2.42 GHz Cortex-A77 & 4x1.80 GHz Cortex-A55) |
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G (7 nm+) |
| RAM Memory | 8GB |
| Data memory | 128GB |
| Video accelerator | Adreno 650 |
| Display size | 6.5 inches (16.51cm) |
| Display technology | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+ |
| Resolution | 1080 x 2400 |
| Front camera | 32 MP, HDR |
| Camera | 12 MP, Dual Pixel PDAF, OIS,LED flash, auto-HDR, panorama |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Card reader | microSDXC |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Color | Blue |
| Manufacturer | Samsung |
The product has minimal signs of use, not affecting its functionality. They are expressed in light or dark spots of small size or barely noticeable scratches on the display, visible only when the screen is turned off.
Product photos are exemplary of the model.
The products we offer are second-hand, but of high quality and excellent technical condition, which corresponds to the models as new.
It is available for purchase at a low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the possibility to purchase on lease and with delivery to any point in Bulgaria.
Condition refurbished with 6 months warranty from HOP.BG
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
MonitorDell P2319H, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
MicrosoftSurface Laptop 6 for Business with box, Ultra 5 135H, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.5" IPS 2256 x 1504
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
689.00 € / 1347.57 BGN
620.00 € / 1212.61 BGN
Mobile workstationHP ZBook Fury 15 G7, i7-10750H, 32GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro P1000
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
659.00 € / 1288.89 BGN
593.00 € / 1159.81 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
399.00 € / 780.38 BGN
379.00 € / 741.26 BGN
ComputerLenovo ThinkSmart Hub 500, i5-7500T, 16GB, 128GB SSD, Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
249.00 € / 487.00 BGN
224.00 € / 438.11 BGN


