Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
719.00 € / 1406.24 лв.
689.00 € / 1347.57 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
569.00 € / 1112.87 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 630 G9, i5-1235U, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
386.00 € / 754.95 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
ЛаптопDell Latitude 7410, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G8 Като Нов, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
| Модел: | iPhone 3GS |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | 600 MHz Cortex-A8 |
| РАМ памет: | 256МБ |
| Памет: | 8GB |
| Видео ускорител: | PowerVR SGX535 |
| Размер на дисплея: | 3.5" инча (8.89cm) |
| Технология на дисплея: | TFT capacitive touchscreen |
| Резолюция на дисплея: | 320 x 480 pixels |
| Камера: | 3.15 MP, f/2.8, autofocus, 480p@30fps |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 b/g |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Размери: | 115.5 x 62.1 x 12.3 mm (4.55 x 2.44 x 0.48 in) |
| Батерия: | Li-Ion , Stand-by Up to 300 h |
| Тегло: | 135 g |
| Bluetooth: | Bluetooth v2.1, A2DP |
| Сим карта: | Mini-SIM |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Apple |
Apple iPhone 3GS е смартфон, чието производство стартира през юни 2009 г. Телефонът идва 3.5-инчов сензорен дисплей с резолюция от 320 X 480 пиксела при PPI от 165 пиксела на инч.
Apple iPhone 3GS притежава процесор с честота 600MHz и 256MB оперативна памет. Също има 8GB вътрешна памет. Що се отнася до камерата, Apple iPhone 3GS кърти с 3.15-мегапикселова първична камера на задния панел.
Apple iPhone 3GS работи с IOS 6.1.3. Размерите му са 115.50 х 62.10 х 12.30 (височина х ширина х дебелина) и тежи 135.00 грама.
Apple iPhone 3GS е единичен SIM (GSM) смартфон. Възможностите за свързване включват Wi-Fi, GPS, Bluetooth. Датчици на телефона включват сензор за близост, сензор за околна светлина и акселерометър.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP ProBook 450 G6, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
Работна станцияDell Precision 7820 Tower, Gold 5222, 32GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Quadro P4000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1359.00 € / 2657.97 лв.
1223.00 € / 2391.98 лв.
МониторHP EliteDisplay E233, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
МониторHP E34m G4, 34" VA LCD WQHD 3440 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
539.00 € / 1054.19 лв.
485.00 € / 948.58 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
459.00 € / 897.73 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
