Подобни продукти
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2020) 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
Подобни продукти
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
296.00 € / 578.93 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
| Модел: | iPhone 8 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Шестядрен (2x Monsoon + 4x Mistral) |
| Чипсет: | Apple A11 Bionic (10 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет за данни: | 64GB |
| Видео карта: | Apple GPU (three-core graphics) |
| Размер на дисплея: | 4.7 инча (11.94см) |
| Технология на дисплея: | IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 750x1334 pixels |
| Разстояние между точките: | 326 ppi |
| Предна камера: | 7 MP, HDR, Face detection, panorama |
| Камера: | 12 MP, PDAF, OIS, Quad LED flash, HDR |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Четец за карти: | Не |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| GSM - SIM: | Nano SIM |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Silver |
| Производител | Apple |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Подобни продукти
МониторLenovo ThinkVision T23D-10, 23" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G5, i7-8650U, 16GB, 512GB SSD, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
287.00 € / 561.32 лв.
ЛаптопHP EliteBook 1040 G11 Като Нов, Ultra 7 155H, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1109.00 € / 2169.02 лв.
998.00 € / 1951.92 лв.
Мобилна работнастанция HP Zbook Fury 17 G7, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, Nvidia RTX 3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
939.00 € / 1836.52 лв.
845.00 € / 1652.68 лв.


