Подобни продукти
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 5560, W-11955M, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6" IPS UHD 3840x2160, Nvidia RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
959.00 € / 1875.64 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G8, i7-11850H, 64GB, 1TB SSD, 17.3'' IPS Full HD 1920x1080, RTX 3000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1259.00 € / 2462.39 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 7670, i7-12850HX, 32GB, 512GB SSD, 16" IPS Full HD 1920x1080, RTX A1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1039.00 € / 2032.11 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 7670, i7-12850HX, 32GB, 512GB SSD, 16" IPS WUXGA 1920x1200, RTX A1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
1049.00 € / 2051.67 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
939.00 € / 1836.52 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
| Модел: | Precision 3510 |
| Клас: | Мобилна работна станция |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | i7-6820HK( 8MB, up to 3.60GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR4 2133MHz |
| Памет за данни: | 512GB SSD |
| Видео карта: | AMD FirePro W5130M, 2GB, 128bit, GDDR5 |
| Размер на дисплея: | 15.6'' инча (39.62cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Предна камера: | Вградена уеб-камера |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI, VGA, USB 3, USB 2, |
| Четец за карти: | Card Reader |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Dell |
Употребявана мобилна работна станция Dell Precision 3510.
Една от най-популярните серии мобилни работни станции на Dell, представена от модел, който е модернизиран и преработен изцяло - по-тънък и по-лек от предишните поколения.
Индустриалният дизайн на модела е изненадващо привлекателен за мобилна работна станция и Dell определят дизайна на Precision 3510 като иновативен и елегантен.
Dell са успяли да създадат естетична работна станция, която остава относително лека (2.4 кг) и тънка (22 мм) спрямо конкурентните представители при този клас продукти.
Работната станция на Dell е сериозно оборудвана с процесор Intel Core i7-6820HK (4-ядрен), бърза памет 16GB DDR4 и 512GB SSD за още по-голяма скорост при запис и четене на данни. Налична е и 128-битова видеокарта AMD FirePro W5130M с 2GB GDDR5 собствена памет. 15.6-инчов Full HD екран с IPS матрица и отлично качество на картината, ясни и точни цветове на изображенията и широк зрителен ъгъл.
Отлична комбинация за тежки и взискателни задачи и бързи трансфери на данни. Kато цяло Dell Precision 3510 има повече от достатъчна и резервна мощност за допълнителнo натоварване.
Ако търсите работна станция и допълнителна биометрична сигурност - това е правилният избор за Вашия бизнес.
Продуктът е с козметични недостатъци, ненарушаващи функционалността му.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




