Подобни продукти
ЛаптопHP EliteBook 845 G7, RYZEN 5 4650U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080p
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
309.00 € / 604.35 лв.
ЛаптопHP ProBook 440 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14” IPS Full HD 1920x1080, MX450
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
319.00 € / 623.91 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G6 Като нов, i7-8665U, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
409.00 € / 799.93 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
949.00 € / 1856.08 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
| Модел: | 8460p |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Intel Core i5-2520M (3M Cache, up to 3.20 GHz) |
| РАМ памет: | 4GB DDR3 |
| Памет за данни: | 320GB HDD |
| Видео карта: | вградена Intel HD Graphics 3000 |
| Размер на дисплея: | 14 инча (35.56см) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 |
| Предна камера: | няма |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | HP Wireless |
| Интерфейси: | Display port, VGA, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, eSATA |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Производител | HP |
Употребяван, но реновиран лаптоп HP EliteBook 8460p.
Проектиран, за да издържи на трудностите на всяко бизнес пътуване.
Оборудван с Intel процесор Core i5, второ поколение, 4GB DDR3 бърза памет, интегриран графичен адаптер и 320GB сторидж за съхранение на данни.
Елегантната клавиатура на EliteBook 8460p е с черно матово покритие, чудесно изработена и стабилна при натиск. Всичко това допринася за приятно и комфортно писане.
В горната част на дисплея е вграден бял светодиод, за да освети клавиатурата. Trackpad-ът е сред най-добрите, с гладък завършек, който позволява на пръстите ви да се плъзгат без усилие.
Комплект десен и ляв бутон се намират в горната част на тъчпада, като горната двойка е проектирана да бъдат използвани заедно с тракпада, намиращ се в средата на клавиатурата.
Да не пропускаме, че разполага и със слот за докинг станция, което е опция за разширяване на операциите, които може да извършвате - връзка към диплей, още USB-портове и други.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




