Подобни продукти
Мобилна работнастанция Dell Precision 5550, i7-10850H, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн 15.6'' IPS UHD 3840x2160, Quadro T1000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
739.00 € / 1445.36 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 5550, i7-10850H, 32GB, 1TB SSD, 15.6'' IPS UHD 3840x2160, Quadro T1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
789.00 € / 1543.15 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB DDR4, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
989.00 € / 1934.32 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
819.00 € / 1601.82 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
| Модел: | Precision M3800 |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Intel Core i7-4712HQ (6M Cache, up to 3.30 GHz) |
| РАМ памет: | 16GB DDR3 |
| Памет за данни: | 256GB SSD + 1000GB HDD |
| Видео карта: | NVIDIA Quadro K1100M (2GB GDDR5, 128bit) |
| Размер на дисплея: | 15.60 инча |
| Технология на дисплея: | Dell UltraSharp™, 5 finger multi-touch |
| Резолюция на дисплея: | 3200x1800 QHD+ |
| Предна камера: | Да |
| Аудио: | High Definition Audio |
| LAN: | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI: | Dell Wireless |
| Интерфейси: | mini DisplayPort, HDMI, 1 x USB 2.0, 3 x USB 3.0, |
| Четец за карти: | Card Reader |
| Производител | Dell |
Употребявана, но реновирана мобилна работна станция Dell Precision M3800.
Модел, съчетаващ производителност, мощност и мобилност в тънък и лек корпус.
M3800 се задвижва от 4-ядрен процесор Intel Core i7-4712MQ, 16GB оперативна памет, 128-битова видео карта nVidia Quadro K1100M, 256GB SSD за още по-голяма скорост при запис и четене на данни, както и 500GB за важните ви файлове.
Превъзходно качество на изработка. Корпусът е изграден от висококачествени материали - метал, стъкло, пластмаса и гумирана повърхност около клавиатурата. Удобен палмрест за ръцете и тъчпад с прецизен контрол.
Дисплеят е с размер 15.6 инча, Quad HD+ резолюция, интуитивен тъчскрийн и LED IPS технология. Цветовете са ясни, точни и наситени. Страхотен контраст и яркост дори и при работа навън, без странични отблясъци.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 + 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.




