Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A54 5G 128GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Black Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
КомпютърHP ProDesk 490 G2 Tower, i7-4790, 8GB, 256 SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
МониторSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
469.00 € / 917.28 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
| Модел: | Galaxy S7 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Осемядрен (4x2.3 GHz Mongoose & 4x1.6 GHz Cortex-A53) |
| Чипсет: | Exynos 8890 Octa |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет за данни: | 32GB |
| Видео ускорител: | Mali-T880 MP12 |
| Размер на дисплея: | 5.1 инча (12.954 cm) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED капацитивен тъчскрийн, 16M цвята |
| Резолюция на дисплея: | 1440 x 2560 пиксела |
| Разстояние между точките: | ~577 ppi |
| Предна камера: | 5 MP |
| Камера: | 12 MP |
| Аудио: | 24-bit/192kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Интерфейси: | USB 2, |
| Четец за карти: | Да |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2 |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | черен |
| Производител | Samsung |
Употребяван, но реновиран смартфон Samsung Galaxy S7.
Устройството разполага с осем-ядрен чип и 4GB RAM памет, което означава, че всяка задача поставена пред него ще бъде изпълнена почти мигновено. 64-битовата архитектура на процесора го прави перфектен и за ''мултитаскинг''.
Дисплеят на смартфона е с размер 5.10 инча (12.954cm) с разделителна способност 2560 х 1440 пиксела (Quad HD), което се равнява на 577 пиксела за инч. Super AMOLED технологията позволява пиксели, които трябва да изразят черен цвят, просто да не излъчват никакава светлина. Всичко това гарантира страхотна острота и кристално качество на картината и несравним контраст.
Камерата на телефона е 12MP с апертура f/1.7. Разполага и с професионален Dual Pixel Sensor, благодарение на който може да правите ясни снимки и на тъмно.
Батерията на устройството е с капацитет 3000mAh, което е достатъчно да издържи цял ден дори и при честа употреба на телефона. Има и ''fast charging'' технология, която позволява да се зарежда за много по-малко време от стандартното. Също има и сертификат за водоустойчивост (според Samsung телефонът може да издържи 30 минути, до 1.5м дълбочина във вода).
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
МониторDell UltraSharp U2312M, 23" e-IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
МониторSamsung S32D850T 32'' Quad HD 2560 x 1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
309.00 € / 604.35 лв.
278.00 € / 543.72 лв.
МониторLenovo ThinkVision T23i-20, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.



