HP
Сървър HPЕ ProLiant DL380 Gen10 2U, Bronze 3204, 64GB DDR4, HPE Smart Array P408i-a SR, Код: 30030

| Модел: | DL380 G10 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel Xeon Bronze 3204 (8.25M 1.90 GHz) |
| Чипсет: | Intel C621 Chipset |
| РАМ памет: | 64GB DDR4 |
| Памет за данни: | възможност за до 8x 2.5'' HDD/SSD |
| Екстри: | RAID - HPE Smart Array P408i-a SR, захранване - 2x 500W |
| Размери: | Form factor: 2U rack |
| Производител | HP | Гаранция: | 6 месеца |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но с високо качество и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
| ОНЛАЙН МАГАЗИН | наличен | гр. Плевен, ул. "Гривишко шосе" 6, хале 1-3, 0879200492 |
| МАГАЗИН HOP.BG ПЛЕВЕН | с поръчка | гр. Плевен ж.к "Дружба", ул."България" №18, 064 / 691616 |
| МАГАЗИН HOP.BG РУСЕ | с поръчка | гр. Русе ул. "Пенчо Славейков" №4, 082/ 826166 |
| МАГАЗИН HOP.BG ВАРНА | с поръчка | гр. Варна бул. "Република" 117 Търговски център "Явор", 052 / 50 10 05 |
| МАГАЗИН HOP.BG СОФИЯ | с поръчка | гр. София 1592, ж.к."Дружба" 1 бул. "Проф. Цветан Лазаров" 33, 02 / 889 89 89 |
| МАГАЗИН HOP.BG ПЛОВДИВ | с поръчка | гр. Пловдив, ж.к. "Тракия" бл. 45А, 032 / 280101 |
МониторDell P2417H, 24” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
Работна станцияHP Z620 Tower, Xeon E5-1603, 12GB, 512GB SSD, AMD FirePro V5900
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
СмартфонApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray Intel® Core™ i7-1068NG7, 32GB, 1TB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
579.00 € / 1132.43 лв.
529.00 € / 1034.63 лв.
