Подобни продукти
ТаблетSamsung Galaxy Tab S4 10.5, 64GB, SM-T835 Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
199.00 € / 389.21 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab Active 4 8.0 (2014) Wi-Fi+LTE 16GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
99.00 € / 193.63 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
509.00 € / 995.52 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
269.00 € / 526.12 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
| Модел: | GT-P5100 |
| Клас: | Таблет |
| Статус на продукта: | Като нов |
| Процесор: | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A9 |
| Чипсет: | TI OMAP 4430 |
| РАМ памет: | 1GB |
| Памет: | 16GB |
| Слот за карта: | microSD, up to 32 GB |
| Видео ускорител: | PowerVR SGX540 |
| Размер на дисплея: | 10.1 инча, Corning Gorilla Glass |
| Технология на дисплея: | PLS TFT capacitive touchscreen |
| Резолюция на дисплея: | 800x1280 пиксела |
| Предна камера: | VGA |
| Камера: | 3.15 MP |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n |
| Четец за карти: | MicroSD |
| 3G Модул: | N/A |
| GSM - SIM: | N/A |
| Bluetooth: | v3.0, A2DP |
| Производител | Samsung |
Употребяван таблет Samsung Galaxy Tab 2 10.1.
Модел, подходящ за интернет сърфиране, електронна поща и забавление. С 10.1-инчов екран с Gorilla Glass покритие за по-трудно надраскване. Лек, удобен за носене и лесен за употреба таблет с приличен живот на батерията - 7000 mAh, които биха ви
стигнали за работа през целия ден.
Galaxy Tab 2 се задвижва от двуядрен Cortex-A9 процесор, 1GB RAM и PowerVR видеоускорител, с които операционната система Android работи гладко. Налични са и 16GB вградена памет за вашите файлове и приложения и слот за microSD карта при нужда от допълнителна памет.
Продуктът е с козметични недостатъци, ненарушаващи нормалната му
работоспособност - нормални следи от употреба по дисплея и/или корпуса.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА и 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


