Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 14 Plus 128GB Midnight
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
539.00 € / 1054.19 лв.
СмартфонApple iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
ЛаптопDell Latitude 9430, i5-1245U, 32GB, 512GB SSD, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
476.00 € / 930.98 лв.
МониторFujitsu B24W-7, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray Intel® Core™ i7-1068NG7, 32GB, 1TB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
579.00 € / 1132.43 лв.
529.00 € / 1034.63 лв.
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
229.00 € / 447.89 лв.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1189.00 € / 2325.48 лв.
1070.00 € / 2092.74 лв.
| Модел: | iPhone 4 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | 1GHz Cortex-A8 |
| Чипсет: | Apple A4 |
| РАМ памет: | 512МБ |
| Памет: | 16GB място за файлове и проложения |
| Размер на дисплея: | 3.5 инча (8.75 см) |
| Технология на дисплея: | LED IPS Gorilla Glass |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 960 пиксела |
| Камера: | 5 MP, 2592 x 1936 пиксела, автофокус, ЛЕД светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Wireless I 802.11 b/g/n |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Apple |
Повече от класика. Продуктът е реновиран с гаранция 12 месеца.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Работна станцияLenovo ThinkStation P510, E5-1650 V4, 16GB, 256GB SSD, Quadro M2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
МониторLenovo ThinkVision T23i-20, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ЛаптопHP ProBook 640 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
СмартфонApple iPhone 12 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
215.00 € / 420.50 лв.
199.00 € / 389.21 лв.





