МониторFujitsu B24-8 TE Pro, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
МониторSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
224.00 € / 438.11 лв.
МониторHP EliteDisplay E232, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
| Модел: | Latitude 10-ST2 |
| Клас: | Таблет |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Intel® Atom™ Z2760 1.8GHz, Dual Core |
| РАМ памет: | 2GB DDR2 800MHz |
| Памет: | 64GB |
| Слот за карта: | SD, SDHC |
| Памет за данни: | 60GB |
| Видео ускорител: | Intel® Graphics Media Accelerator (533MHz) |
| Размер на дисплея: | 10.1 инча ( 26.65 см. ) |
| Технология на дисплея: | LED-IPS with Corning® Gorilla® Glass |
| Резолюция на дисплея: | 1366x768 |
| Предна камера: | 2MP |
| Камера: | 8MP |
| Аудио: | High quality speakers |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Четец за карти: | SD Memory Card Reader |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.0 |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Dell |
Реновиран таблет от Dell, създаден за бизнес и забавление.
С операционна система Windows на Майкрософт, която улеснява ситуациите с изискването за такъв тип операционна система.
Голям екран от 10.1 инча с IPS дисплей и Gorillа стъкло. Мястото за съхранение е 64GB, тип SSD, наличен е разширителен слот за SD карта.
Наслаждавате се на поточно видео, филми и множество други дейности в движение.
Безпроблемно сърфирате в мрежата, проверявате електронна поща и редактирате документи в движение.
Заснемате запомнящи се моменти с 8-мегапикселова камера с автофокус и LED светкавица.
А с предната 2.0 мегапикселова уеб камера оставате във видеовръзка с вашите приятели и колеги.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН със 6 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
КомпютърHP EliteDesk 800 G1 SFF, i5-4590, 8GB, 128GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
379.00 € / 741.26 лв.
341.00 € / 666.94 лв.
КомпютърHP EliteDesk 800 G5 SFF, i3-8100, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
134.00 € / 262.08 лв.
МониторHP EliteDisplay E243, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
ЛаптопDell Latitude 5490, i5-7300U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
219.00 € / 428.33 лв.
197.00 € / 385.30 лв.


