СмартфонApple iPhone 16 Pro 128GB Black Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
759.00 € / 1484.47 лв.
739.00 € / 1445.36 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
332.00 € / 649.34 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G1 SFF, i5-4570, 8GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
МониторLenovo ThinkVision T2424PA, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
439.00 € / 858.61 лв.
| Модел: | DG550 (DAGGER) White |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Осем ядрен процесор 1,7 Ghz |
| Чипсет: | MT6592 |
| РАМ памет: | 1 GB |
| Памет: | 16 GB за файлове и приложения |
| Слот за карта: | microSD, с капацитет до 32 GB |
| Размер на дисплея: | 5,5 инча |
| Технология на дисплея: | 5 точков капацитивен мултитъч |
| Резолюция на дисплея: | HD резолюция |
| Предна камера: | 5.0 мегапиксела камера |
| Камера: | 13.0 мегапиксела с флаш светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| 3G Модул: | 3G мрежа, със скорост на връзката до 21 Mbps. |
| GSM - SIM: | 1 стандартна + 1 micro sim карта |
| Размери: | 153 x 76 x 6.5mm |
| Батерия: | 2600mAh |
| Тегло: | 134.4 гр. |
| Bluetooth: | Bluetooth 2.0 |
| Сим карта: | 2 СИМ КАРТИ |
| Слот: | microSD, поддръжa до 32GB |
| Цвят: | БЯЛ |
| Информация: | Android 4.4 |
| Производител | DOOGEE |
Осем ядрен процесор – най-важната и впечатляваща характеристика на DG 550. С осемте ядра, работещи на 1,7 GHz, смартфонът ви предлага едно изключително динамично и неочаквано изживяване.
DAGGER разполага с изумителните 6,5 mm дебелина на корпуса, предлагащи ни страхотна визия и иноваторство. Корпусът е изграден от здрава метална сплав, което придава на телефона стилен и моден дизайн. Дисплеят с уникалните 5,5 инча, HD резолюция и IPS матрица от най-ново поколение. Опрационната система е Android 4.4 ( Kit kat). Скоростта на мобилната връзка е до 21 Mbps в 3G режим.
Телефонът е с внушителните 16 GB вградена памет, с допълнително 1 GB оперативна памет. Има опция за допълнителна карта, с максимум 32 GB.
Камерата за снимки е 13 мегапиксела, като интересното при нея са петте лещи, които са вградени в нея, за още по-истинско и реално представяне на цветовете. Предната камера е с капацитет 5 мегапиксела, за изключително ясна видeо-връзка.
DAGGER има опцията за връзка с HD телевизор, посредством HDMI изход, което позволява да се насладите на 1080P резолюция на филмите или дори да играете 3D игри.
Цветовете на DG 550 са черен и бял. Като допълнителни екстри присъстват неизменните Bluetooth, FM радио и вграден GPS модул. Батерията е внушителните 2600 mAh, което в режим на разговори се превръща в 900 минути, а в стендбай режим – 220 часа без зареждане.
В кутията се съдържа батерия, кабел за компютър, зарядно устройство и книжка с упътване.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
Мобилна РаботнаСтанция HP Zbook Power G8, i7-11800H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
879.00 € / 1719.17 лв.
791.00 € / 1547.06 лв.
Мобилна работнастанция Dell Precision 7560, i7-11850H, 64GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
859.00 € / 1680.06 лв.
773.00 € / 1511.86 лв.
МониторHP E24mv G4, 23.8'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
79.00 € / 154.51 лв.
71.00 € / 138.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 16" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.






